SPIP та його плагіни генерують HTML-код і разміщують його на загальнодоступному сайті. З приходом HTML5 ми можемо створювати більш осмислений HTML завдяки новим тегам, новим елементам форм, і т.д.
Однак, якщо хтось хоче продовжувати існуючий сайт, дійсний для W3C (організація зі стандартизації HTML), необхідно, щоб використання HTML5 коду супроводжувалося наступною декларацію DOCTYPE :
<!DOCTYPE html>
Це означає, що SPIP і плагіни не можуть сліпо використовувати елементи HTML5: вони повинні діяти відповідно до вказівок веб-майстрів, щоб дізнатися, якого рівню сумісності HTML необхідно дотримуватись. Це стало можливим з появою нового варіанту конфігурації у SPIP 3.0.
Тег #HTML5
враховує цей вибір:
- якщо HTML5 допускається, тег повертає непорожній результат;
- якщо конфігурація залишається на HTML4 (за замовчуванням), тег повертає порожній результат. Для версій SPIP нижче 3.0 тег невідомий і, отже, поверне порожній результат. Таким чином, можна використовувати його в будь-якому місці, незалежно від версії SPIP: сайти під SPIP до версії 2.2 будуть розглядатися в HTML4.
Приклади використання
Наприклад, модуль або шаблон, який формує вікно пошуку на формі, може використовувати тег наступним чином:
<input type="[(#HTML5|?{search,text})] ... />
Якщо HTML5 включений в конфігурації, цей код буде генерувати,:
<input type="search" ... />
а в іншому випадку:
<input type="text" ... />
Інший приклад: визначення у формі обов’язкових полів для введення:
<input type="text" [(#HTML5)required="required"] ... />
Результат буде залежати від конфігурації:
<input type="text" required="required" ... />
<input type="text" ... />
Підтримка браузерів
Звичайно, як завжди в веб-розробці, рекомендуємо почитати про поведінку браузерів, які не знають HTML-теги і атрибути, які ви хочете використовувати.